Hizmetlerimiz

elektrik proje ve danışmanlık

Serre Mühendislik, kuvvetli akım, zayıf akım ve diğer elektrik projelerini tasarım aşamasından başlayarak projenin tedaş onaylarını alıp yapılan imalatın tamamlanmasına kadar hizmet vermektedir.

Devamını Oku

Test Ölçüm

test, ölçüm ve raporlama

Topraklama ölçüm ve raporlanması, Elektrik iç tesisat uygunluk kontrolü ve raporlanmasını kendi bünyesinde EMO tarafından yetkili mühendisleriyle yapan Serre Mühendislik müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmakta ve elektrik sistemlerinin düzenli bir şekilde kontrol edilmesini sağlamaktadır.

Serre Mühendislik ayrıca paratoner kontrolü ve raporlaması, pano kontrol ve raporlamalarıyla Türkiye’nin en önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Devamını Oku

İLETİŞİM

EN UYGUN FİYATLARLA EN KALİTELİ HİZMETİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

+05325729185

Sembol İstanbul – D:72 A blok Esenyurt / İstanbul

[Insert your contact form here]

BAKIM HİZMETLERİ

Starting at $3100

Serre Mühendislik, elektrik alanında bakım hizmetleri vererek sistemlerinizin daha verimli çalışmasını sağlayarak hem maddi zararları önlemek hem de can güvenliğinizi daha fazla koruma altına almayı hedeflemektedir.

TRAFO BAKIMLARI

Trafo bakımı, elektrik trafolarının verimli çalışmasını sağlamak için düzenli olarak yapılan kontroller, temizlik ve önleyici işlemlerden oluşan bir süreçtir.

KOMPANZASYON PANO BAKIMLARI

Kompanzasyon pano bakımları, enerji kompanzasyon panolarının doğru ve etkin şekilde çalışmasını sağlamak için periyodik olarak yapılan kontroller, temizlik ve gerekli ayarlamaların yapıldığı bir süreçtir.

ELEKTRİK İÇ TESİSAT BAKIMLARI

Elektrik iç tesisat bakımları, bina veya tesiste bulunan elektrik altyapısının güvenli ve verimli çalışmasını sağlamak için düzenli olarak yapılan kontroller, temizlik ve gerekli onarımların gerçekleştirildiği bir süreçtir.

ZAYIF AKIM BAKIM HİZMETİ

Zayıf akım bakım hizmeti, güvenlik sistemleri, haberleşme ağları ve otomasyon sistemlerinin düzenli olarak kontrol edilerek, arızaların tespit edilmesi, önleyici bakımların yapılması ve sistemlerin sürekli çalışabilirliğinin sağlanması işlemlerini kapsayan bir hizmet sürecidir.

DETAYLI İNCELE

ELEKTRİK TAAHHÜT HİZMETLERİ

Starting at $2200

Curabitur fringilla tellus justo, ac vehicula erat vestibulum at. Integer facilisis, metus sed tempus facilisis, enim neque elementum magna, et tempus quam lorem et nibh.

TRAFO TESİSİ KURULUMU

Orta Gerilim hizmetlerimiz kapsamında trafo tesislerini projelendirme işlerinden devreye alımına kadar anahtar teslim olarak tamamlamaktayız.

A.G.SİSTEMLERİ KURULUMU

Alçak gerilim sistemlerinde anahtar, priz ve makinalar için tüm elektrik hatlarının çekimi ve kurulumunu yapmaktayız.

ZAYIF AKIM SİSTEMLERİ KURULUMU

Kamera, internet, yangın haberleşme, ses sistemleri, güvenlik ve bariyer sistemlerini anahtar teslim olarak kurulumunu yapmaktayız.

İletişime Geç
Astor 1
Abb
Armtek
Schneider
Fluke
Adsiz Tasarim 17